Birlik Otomobil Kiralama

Rental Car Kuşadası, 2012’de kurulmuş, yeni ve dinamik bir oto kiralama şirketidir. Kuşadası ve çevresinde her geçen gün müşteri sayımız artmakta, hizmet ağımız genişlemektedir. Kuşadası, Didim, Bodrum, Özdere ve Selçuk gibi birçok önemli noktada hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile Milas-Bodrum Havaalanlarına da transfer ve araç kiralama hizmetlerimizi sunmaktayız.

Her iki yılda bir araçlarımızı yenileyerek Kuşadası’nın en özenli rent a car firmalarından biri olmakla gurur duyuyoruz. Ayrıca Kuşadası rent a car firmaları arasında bizi ön plana çıkaran özelliklerimizden biri de uzman ekibimizle kendi bünyemizde araç bakım ve servis hizmetini sağlıyor oluşumuzdur.

Kuşadası kiralık araç sektöründe yaptığımız yatırımlar ve müşteri odaklı hizmet politikamızla önümüzdeki yıllarda da büyümeyi hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimizin desteğiyle servis ağımızı genişletmektir. Müşterilerimizin yazılı ve sözlü tüm beklentilerini dikkate alarak çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, makul fiyatlarımız ve yenilenen araç filomuzla sorunsuz bir deneyim için sizi de ofisimize bekliyoruz.

  • Araç Kiralama Kuşadası
  • 9 kişilik minibüs
  • Kiralık 7 kişilik doblo